MENU   
NOVINKYOPAVSKÉ BRAMBŮRKYJESENICKÝ ŠÍPEKRYBIZÁKBOTANICODR. POPOVEREBOS DRINKGREŠÍKFAMMILKYMARLENKANOVINKYBABIČČIN PEČENÝ ČAJKAUMYVELIKONOČNÍ MEDVÍDKOVÉ ČAJEOVOCŇÁKLIPOOFAJNÉ VĚCI OD SOUSEDŮFAJNÉ VĚCIDELIKATESYSEMIXVÝROBKY Z MEDUTO NEJLEPŠÍ Z PŘÍRODYMILOTAHOŘČICE A DOCHUCOVADLASLANÉ POCHOUTKYDOVOZ NĚMECKOMARKETINGOVÝ MATERIÁL

NOVINKY

 Sirup Jahodový 0,3 l
Sirup Jahodový 0,3 l S přidanou citrónovou šťávou
60 Kč  (58 Kč)
2,34 €  (2,27 €)
Capri-Sun Fun Alarm nápoj 10x200ml
Capri-Sun Fun Alarm nápoj 10x200mlCAPRI-SUN FUN ALARM
140 Kč  (135 Kč)
5,47 €  (5,27 €)
Alete příkrm večerní krupicová kaše - vanilková, od 6. měsíce, 190g
Alete příkrm večerní krupicová kaše - vanilková, od 6. měsíce, 190gJe to tak snadné! Bezpečnostní vakuové víko praskne při prvním otevření. Tekutý odstavec je přirozený. Chuť je studená (pokojová teplota) nebo teplá - odstraňte část množství a zahřáté nebo teple otevřené sklo ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Míchejte, zkontrolujte teplotu. Použijte plastové lžíce, aby nedošlo k poškození skla. Je to tak snadné! Bezpečnostní vakuové víko praskne při prvním otevření. Tekutý odstavec je přirozený. Chuť je studená (pokojová teplota) nebo teplá - odstraňte část množství a zahřáté nebo teple otevřené sklo ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Míchejte, zkontrolujte teplotu. Použijte plastové lžíce, aby nedošlo k poškození skla.
50 Kč  (45 Kč)
1,95 €  (1,76 €)
Hipp počáteční dětské mléko 1, připravené, od narození, 0,45l
Hipp počáteční dětské mléko 1, připravené, od narození, 0,45l Kojení je pro vaše dítě nejlepší a nejpřirozenější dietou. Prosím, poraďte se s porodní asistentkou nebo pediatrem dříve, než začnete používat kojeneckou výživu. používat bezpečnostní opatření Tento produkt opustil naši firmu v bezvadném stavu - přečtěte si před jeho použitím, že obal zůstal neporušený vidět na vlastní oči. Použití: Pro doplnění během kojení, nebo jako jediný kojenecké výživy si můžete přepnout z jiného přípravku pro kojence do Hipp 1 BIO Combiotik®. By se mělo změnit konzistenci stolice při přechodu na HiPP 1 BIO Combiotik®, to je charakteristické, protože HiPP 1 BIO Combiotik® může způsobit podobný kojence do měkčích židle vzhledem k přirozeným galaktooligosacharidů (GOS).
129 Kč  (119 Kč)
5,04 €  (4,65 €)
Bebivita mléčná výživa - večerní lahvička, pokračovací mléko, od 6. měsíce, 0,6kg
Bebivita mléčná výživa - večerní lahvička, pokračovací mléko, od 6. měsíce, 0,6kg Kojení je pro vaše dítě nejlepší a nejpřirozenější dietou. Prosím, poraďte se s porodní asistentkou nebo pediatrem dříve, než začnete používat kojeneckou výživu. používat bezpečnostní opatření Dodržujte prosím pokyny pro použití při přípravě následného mléka. Nesprávná příprava nebo skladování připravené injekční lahvičky po delší dobu může vést k zdravotním problémům, např. Kvůli růstu nežádoucích bakterií. Uvedené množství pitné vody jsou orientační hodnoty, které se mohou lišit od dítěte k dítěti. Ideální pro děti je asi 5 jídel denně. Pro každé nově zavedené doplňkové jídlo (sklo / kaše) by měla být vynechána láhev. Použijte prosím přiloženou měrnou lžičku. Váčku vždy dobře utěsněte. Konzumace obsahu otevřeného vaku do 3 týdnů.
219 Kč  (209 Kč)
8,55 €  (8,16 €)
Dezertní omáčka Mars 300G
Dezertní omáčka Mars 300G Dezertní poleva.
199 Kč  (199 Kč)
7,77 €  (7,77 €)
Růže koupelový olej s minerály z mrtvého moře relaxační dvoufázový 200ml
Růže koupelový olej s minerály z mrtvého moře relaxační dvoufázový 200ml Vzhledem k citlivosti a jemnosti pokožky je péče o ni velmi důležitá. Její šetrné mytí zajistíme pomocí vhodných koupelových olejů, které pleť nevysušují a jsou dostatečně šetrné a jemné. Koupelový olej vytvoří na povrchu kůže ochranný tukový film, který představuje přirozenou ochranu pokožky před nepříznivými vlivy. Oleje zachovávají také kyselý kožní film, tj. nenarušují pH pokožky. Koupelový olej obsahuje co nejméně složek, které mohou alergizovat. Výtažky z růže mají nezastupitelné místo v kosmetice. Je v nich totiž ukryto přes 300 účinných složek přispívajících k obnově buněk, a tudíž zpomalujících stárnutí. Kromě toho růže uklidňuje a dezinfikuje pleť, je silným antivirotikem, má antibakteriální, antivirové, antimikrobiální, antimykotické účinky. Prokázán byl rovněž protizánětlivý účinek a účinek snižující bolest. Kosmetika s olejem z růže je vhodná zejména pro suchou pokožku, citlivou s rozšířenými cévkami.
128 Kč  (120 Kč)
5,00 €  (4,69 €)
Cibulové kroužky 50g
Cibulové kroužky 50gSnack s příchutí jarní cibulky
21 Kč  (20 Kč)
0,82 €  (0,78 €)
Snack slaninový 40g
Snack slaninový 40gExtrudovaný výrobek smažený
15 Kč  (14 Kč)
0,59 €  (0,55 €)
KONTAKTY
+420 730 666 999
obchod@fajneveciodnas.cz
SLEDUJTE NÁS
+420 730 666 999 obchod@fajneveciodnas.cz